Defne 39. Sayı Yayım Hazırlıkları Duyurusu

04052017

Siz değerli sanatçıların, kültür-sanat derneklerinin ve belediyelerin yurt içinde ve/veya yurt dışında yapmış olduğu kültür-sanat etkinliklerine, kültür sanat etkinlikleri arşiv dergisi Defne’nin 39. sayısında yer vermek amacıyla çalışmalarımıza başlamış bulunmaktayız.

Defne’nin 39. sayısı, 01 Aralık 2018 – 31Mart2019 tarihleri arasında gerçekleştirilmiş etkinliklerin haberlerini kapsayacaktır. Hazırlıkların aksamadan ilerleyebilmesi için haberlerin en geç 05 Nisan 2019 tarihine kadar bizlere ulaştırılması gerekmektedir.

Bilgi ve fotoğrafların yer aldığı dokümanları [email protected] adresine göndermeniz önemle rica olunur.

Defne’ye gönderilecek fotoğraflar hakkında:Dergide yayımlanacak fotoğrafların kalitesine ayrı önem veriyoruz. Bu nedenle:

*Açılış, tören, topluluk, kişi gibi etkinliği temsil eden fotoğrafların kısa kenarının en az 10cm, 300dpi (ppi)çözünürlükte veya pixel olarak ifade edecek olursak kısa kenarının en az 1200 pixel/inch, çözünürlülüğünün 300dpi (ppi) olması;

*Tablo, heykel, fotoğraf gibi bir sanat eserini temsil eden fotoğraflarda ise kısa kenarın en az20cm, 300dpi (ppi) çözünürlükte veya pixel olarak kısa kenarının en az 2300pixel/inch, çözünürlülüğünün 300dpi (ppi)olması gerekmektedir.

Defne’nin yayımlanma sürecinde göstermiş olduğunuz ilgi, vermiş olduğunuz destek için teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.