Ünlü Tiyatro Sanatçısı Cihan Ünal Gazimağusa sanatseverleri ile buluşacak

05052017

Kuzey Kıbrıs Müzik Derneği organizasyonunda KKTC Turizm Bakanlığı, Gazimağusa Belediyesi ve Deniz Plaza’ nın katkılarıyla gerçekleştirilecek Cihan Ünal & Önder Bali “Sözcüklerle Şarkıların Dansı” Konseri 8 Mayıs Pazartesi akşamı Gazimağusa Rauf Raif Denktaş Kültür ve Kongre Merkezi’ nde gerçekleştirilecek.

Ünlü Tiyatro Sanatçısı ve Aktör Cihan Ünal ve tanınmış Aranjör, Orkestra Şefi ve Piyanist Önder Bali’ nin sunacakları “Sözcüklerle Şarkıların Dansı” Konserinde New York New York, Autmn Leaves, All Of Me, Evita, Kisas Kisas, Smile, Fly To The Moon, My Way, Bessame Mucho, Stranger in the Night, The Shadow of Your Smile, If I Were Rich Man, Lüküs Hayat, Sevdi Bir Genç Kadını, Kadınım, Gözleriniz İstanbul, Memleketim.. gibi şarkıların yanısıra Yunus Emre, Orhan Veli, Nazım Hikmet, Ahmet Kutsi Tecer, Ümit Yaşar Oğuzcan, Ahmet Muhip Dıranas ve Aydın Gün’ ün şiirlerinden örnekler yorumlayacaklar.

Saat 20.30’ da başlayacak konserlerin biletleri 20 TL’ den Deniz Plaza, Gazimağusa Belediyesi Halkla İlişkiler ve Basket Market DAÜ’ den temin edilebilinecek.

Blog Attachment